Wynajem busów na korzystnych warunkach!

Nasza firma jest w pełni odpowiedzialna i specjalizuje się w wynajmie busów w Poznaniu i okolicy. Jesteśmy jedyną wypożyczalnią busów osobowych w mieście, która oferuje wynajem specjalnie dla Ciebie. Nasza oferta dostosuje się do potrzeb Klienta. „Nie szczypiemy się z pojazdem”! Dzięki mechanikom naszego sprawnego i super wyposażonego serwisu, busy przechodzą surową i szczegółową kontrolę. Mają być sprawne i zapewnić najwyższe bezpieczeństwo kierowcy i pasażerom. Mają być perfekcyjnie czyste w środku i na zewnątrz. Mają być szybkie i komfortowe. Mają zmieścić więcej, niż 7 pasażerów.

Nasze busy na wynajem to bardzo wygodne i duże samochody dla najbardziej wymagających Klientów. Oprócz największej zalety, czyli przestrzeni i wielkości, nasza flota to sprawdzone marki, spełniające najwyższe motoryzacyjne normy techniczne. Dla komfortu podróży są wyposażone w:

  • klimatyzację dla świeżości i orzeźwienia w normalny dzień lub dla chłodu w gorący dzień,
  • webasto dla ciepła podczas postoju w zimny dzień lub w nocy,
  • radio dla rozrywkowej podróży z Waszą ulubioną muzyką,
  • box dachowy na każdy bagaż,
  • air bag i abs dla bezpieczeństwa.

Wynajmując od nas busy w Poznaniu masz moto-przyjemność!

Wypożyczalnia busów w MKPUNKTRENT w Poznaniu oferuje bardzo prosty i przyjemny sposób wynajmu. Wystarczy do nas napisać lub zadzwonić i zamówić busa na określoną datę i czas. Nasz zespół doradzi, jaki pojazd będzie najlepszy dla Was, udzieli wszelkich informacji o warunkach wynajmu i cenie. Chcesz sam kierować? Nie ma sprawy, odbierz klucze przed planowanym terminem wyjazdu. Wolisz mieć Waszego osobistego kierowcę i relaksować się podczas podróży? Podaj adres, przyjedziemy po Ciebie i Twoich pasażerów.

Super firmo! Planujecie szkolenie lub wyjazd integracyjny? Skorzystajcie z usług naszej wypożyczalni busów w Poznaniu. Wynajmijcie kilka busów, obsługiwanych przez profesjonalnych kierowców i odpoczywajcie lub układajcie nowe plany na rozwój firmy.

Super nauczycielu! Chcesz wybrać się z maluchami do teatru, kina, do zoo lub poza miasto?
Twoje przedszkole lub żłobek jest zbyt mały, żeby wynająć autokar? Potrzebujesz przewieźć grupę kilkunastu dzieci? Mamy dla Ciebie super oferty. Podróż z nami to frajda!

Sprawdzona wypożyczalnia busów w Poznaniu na starcie podróży! Wynajmij busa z Poznania i jedź, gdzie chcesz!

Super rodzino! Chcesz odbyć niezapomnianą podróż lub wczasy w Polsce lub w Europie? Bierzecie dziadków, ciocię i wujka? Samochód osobowy okazał się za mały? Nic prostszego, z nami podróż będzie bardzo rodzinna. Spakujcie siebie i bagaż do busa i jedźcie na wymarzone wakacje, gdzie tylko chcecie!

Paczko przyjaciół! Jesteście nierozłączni? Lubicie zabawę w dużej grupie? Zamierzacie wyjechać w góry, na Mazury lub na mecz? Skontaktujcie się z nami! Pomożemy zrealizować Wasze plany.
Młoda Paro! Twoi weselni goście zjawią się w komplecie? Część z nich przyjedzie własnym autem? Pozostałym chcecie zapewnić profesjonalny i wygodny transport? Nasi kierowcy i flota służą pomocą. Odświętny strój kierowcy i busa? Nie ma sprawy! Zgłoście wcześniej, czego oczekujecie. Chętnie pomożemy!

Z nami każda podróż to moto-przyjemność!